Termelési asszisztens

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet termelési asszisztens pozíció betöltésére. Az Alpha-Vet Kft. családi vállalatként nagy hangsúlyt fektet a dolgozók és családjaik egészségének a védelmére, a folyamatos innovációra és fejlődésre! Az Alpha-Vet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés családias légkörrel, innovatív szemlélettel!

Küldetésünk: AZ AGRÁRIUM JÖVŐJÉÉRT, ÁLLATAINK JÓLLÉTÉÉRT
Munkáltatói díjaink:

Szerethető munkahely díj 2018/2020.
K&H családi vállalatok kiválósági díj 2019.
Családbarát munkahely díj 2019.

Főbb feladatok, munkák:

  • a termelő szervezet napi munkájának adminisztratív támogatása
  • dokumentációs rendszer folyamatos naprakészen tartása, napi adatfeltöltés, iktatás, archiválás
  • külföldi beszállítókkal és megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • gyártáshoz szükséges anyagok összeállítása, megrendelése, fuvarszervezés, érkeztetés
  • készletnyilvántartás, készletgazdálkodás vezetése
  • beérkezett számlák, szállítólevelek, megrendelők napi feldolgozása, az ezzel kapcsolatos információk rögzítése és naprakész állapotban való tartása a cég számítógépes adatgyűjtő rendszerében
  • együttműködés és dokumentáció előkészítés a minőségbiztosítási vezető és az üzemvezető részére
  • rendszeres jelentések, statisztikák, hatósági bevallások elkészítése és benyújtása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • aktív angol nyelvismeret írásban és szóban
  • biztos MS Office ismeret
  • kiváló szervező és kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kapcsolatteremtő és szervezői készség
  • szakmai és emberi igényesség, megbízható személyiség.
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • folyamatos innováció,
  • azonnali munkakezdés.
  • üdülési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges üdülés, üdültetés, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

2943 Bábolna

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát.

  • Kintlévőségkezelő munkatárs (Adminisztráció, Irodai munka) 2021-12-07 07:00:05

      Küldetésünk: AZ AGRÁRIUM JÖVŐJÉÉRT, ÁLLATAINK JÓLLÉTÉÉRTMagyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet kintlévőségkezelő pozíció betöltésére.Az Alpha-Vet Kft. családi vállalat multinacionális beszállítói háttérrel. Több 10.000 hazai vevővel rendelkezik. Nagy hangsúlyt fektet a dolgozók és családjaik...

  • Minőségbiztosítási asszisztens (Adminisztráció, Irodai munka) 2021-09-13 09:16:34

    Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet minőségbiztosítási asszisztens pozíció betöltésére. Az Alpha-Vet Kft. családi vállalatként nagy hangsúlyt fektet a dolgozók és családjaik egészségének a védelmére, a folyamatos innovációra és fejlődésre! Az Alpha-Vet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés...

  • Rendszergazda (Adminisztráció, Irodai munka) 2021-12-07 09:03:25

    Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet rendszergazda pozíció betöltésére. Az Alpha-Vet Kft. nagy hangsúlyt fektet a dolgozók és családjaik egészségének a védelmére, a folyamatos innovációra és fejlődésre!

  • Termelési asszisztens (Adminisztráció, Irodai munka) 2021-09-13 09:19:49

    Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet termelési asszisztens pozíció betöltésére. Az Alpha-Vet Kft. családi vállalatként nagy hangsúlyt fektet a dolgozók és családjaik egészségének a védelmére, a folyamatos innovációra és fejlődésre! Az Alpha-Vet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés családias...

alpha vet logo feher

Adatvédelmi tájékoztató

Az Alpha-Vet Kft. stabil vállalatként hosszú távú munkalehetőséget, tervezhető jövőképet biztosít a dolgozói számára.
Munkáltatóként nagy hangsúlyt fektet a munkavállalók egészségére, a munkakörnyezet és a munkakörülmények folyamatos javítására.