Recruiter/Toborzó

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet toborzó pozíció betöltésére.
Az Alpha-Vet Kft. nagy hangsúlyt fektet a dolgozók és családjaik egészségének a védelmére, a folyamatos innovációra és fejlődésre!

Munkáltatói díjaink:
Szerethető munkahely díj 2018.
K&H családi vállalatok kiválósági díj 2019.
Családbarát munkahely díj 2019.
Az AlphaVet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés!

Főbb feladatok, munkák:

  • új kollégák felvétele,
  • az üres pozíciókra való keresések teljes körű lebonyolítása a munkaerő-igény beérkezésétől az, ajánlattételig,
  • az illetékes vezetőkkel konzultáció a pozícióról és a jelölttel kapcsolatos igényekről,
  • a megfelelő jelöltek felkutatása álláshirdetések,
  • a kiválasztási folyamat adminisztrációja, szervezése - önéletrajz-szűrés, interjú időpontok egyeztetése,
  • álláshirdetések készítése, hirdetések feladása,
  • jelöltekkel való kapcsolatfelvétel és kommunikáció,
  • toborzási kimutatások készítése,
  • a toborzási hatékonyság növelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Csapatunkban a helyed, ha
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • határozott, proaktív, sikerorientált, dinamikus személyiség vagy,
  • minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezel toborzási területen.

Amit kínálunk:

  • teljes állás, határozatlan idejű munkaviszony, jogtisztán bejelentett juttatások;
  • önálló, kreatív munkakör,
  • stabil, biztos háttérrel rendelkező nagyvállalati környezet.
 További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:
  • Sportrendezvények
  • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  • Dolgozói bankszámla vezetés
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  • Dolgozói tájékoztatás
  • Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  • Nyaralási lehetőség
  • Egészségmegőrzés
  • Alapítványi segítség
  • Céges családi nap

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Homoksor

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.
  • Recruiter/Toborzó ( HR, Munkaügy) 2021-05-28 07:34:29

    Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet toborzó pozíció betöltésére. Az Alpha-Vet Kft. nagy hangsúlyt fektet a dolgozók és családjaik egészségének a védelmére, a folyamatos innovációra és fejlődésre!