Bér és társadalombiztosítási ügyintéző

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, a 100%-ban magyar tulajdonú Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet a munkaügyi ügyintéző csapatába.
Az Alpha-Vet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés: családbarát légkör, innovatív cégkultúra, szakértő csapat vár!
Csatlakozz csapatunkhoz, ha- szívesen dolgoznál egy megbecsült, és felelősségteljes pozícióban!
Létszámbővítés miatt új csapattagot keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

Kedves Pályázó!
A következő feladatokban számítunk rád!
• TB ügyintézési és bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása (NEXON program használatával)
• bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások; kimutatások; bevallások; statisztikák; havi, éves jelentések készítése
• munkaügyi nyilvántartások vezetése
• munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
• munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
• orvosi igazolások ügyintézése, kapcsolattartás az üzemorvossal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Jelentkezz hozzánk, ha bérszámfejtő és TB ügyintézői képesítéssel rendelkezel!
Nem baj, ha még nincs tapasztalatod, nálunk széleskörű szaktudást szerezhetsz a tapasztalt és segítőkész kollégáinktól!
Fontos viszont, hogy a számítógépet gyakorlottan használd, Word és Excel programokat jól ismerd!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • több éves tapasztalat
  • NEXON bérszámfejtési program ismerete

Amit kínálunk:

• bejelentett, teljes állás
• COVID alatt is stabil, a járványvédelemre nagy hangsúlyt fektető munkáltató
• home office lehetőség
• családbarát vezetői és munkatársi hozzáállás.
További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:
1. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
2. Dolgozói bankszámla vezetés
3. Modern konyhák
4. Modern irodák
5. Munkatársaink véleménye fontos számunkra
6. Dolgozói tájékoztatás
7. Rendszeres csapatépítési lehetőségek
8. Nyaralási lehetőség
9. Egészségmegőrzés
11. Alapítványi segítség
12. Céges családi nap

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Havi nettó fizetési keret: 200.000 Ft

Egyéb juttatások:

Céges üdülés, üdültetés, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Homoksor

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát.
  • Bér és társadalombiztosítási ügyintéző ( HR, Munkaügy) 2022-01-04 14:23:14

    Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, a 100%-ban magyar tulajdonú Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet a munkaügyi ügyintéző csapatába.Az Alpha-Vet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés: családbarát légkör, innovatív cégkultúra, szakértő csapat vár! Csatlakozz csapatunkhoz, ha- szívesen dolgoznál egy megbecsült, és felelősségteljes...

alpha vet logo feher

Adatvédelmi tájékoztató

Az Alpha-Vet Kft. stabil vállalatként hosszú távú munkalehetőséget, tervezhető jövőképet biztosít a dolgozói számára.
Munkáltatóként nagy hangsúlyt fektet a munkavállalók egészségére, a munkakörnyezet és a munkakörülmények folyamatos javítására.