Állatorvosi asszisztens

Ha szeretnéd megismerni a kiskedvencek számára legfontosabb táplálékokat és felszereléseke és munkáddal szeretnéd segíteni az életüket és támogatni a gazdikat, ha szeretnél családias légkörben dolgozni, ha szeretnél aktívan közreműködni a kiskedvencek gyógyításában, akkor csatlakozz az Alpha-Vet Kft. veszprémi állatkórházához, ahol az állatorvossal közösen végezheted az állatok gyógyítását!

Az AlphaVet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés, tele innovációval, fejlődéssel, kihívásokkal és mindezek mellett stabil és biztonságos vállalati háttérrel.
Az AlphaVet küldetése: "Az agrárium jövőjéért, állataink jóllétéért"

Főbb feladatok, munkák:

  • állatorvos melletti asszisztencia,
  • állategészségügyi ellátás,
  • részletes, pontos dokumentációkészítés,
  • vizsgálatok (röntgen, ultrahang, labor) során asszisztensi segítségnyújtás,
  • kórház teljes területének rendben tartása,
  • ügyfelek számára világos, érthető tájékoztatás,
  • műtétek előkészítése, adminisztratív munka,
  • kisállatos shop vevőinek kiszolgálása, árukészlet és az üzlet rendben tartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • jó munkabírás és állóképesség, terhelhetőség,
  • állatokkal való kiváló bánásmód,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, önállóság,
  • alapvető számítógépes ismeretek,
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

állategészségügyi, állatorvos asszisztensi végzettség és gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • biztonságos, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • járvány alatt is stabil állás,
  • szigorú COVID védelem, munkáltatói támogatás, egészségvédelem,
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • előrelépési lehetőséget biztosító életpálya modell
  • kiszámítható munkaidő, nincs éjszaka, hétvége, szabadok az ünnepnapok
  • egészségre káros anyagoktól mentes, tiszta munkakörnyezet

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

  1. Sportrendezvények
  2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  3. Dolgozói vásárlási kedvezmény
  4. Modern konyhák
  5. Modern irodák
  6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  7. Dolgozói tájékoztatás
  8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  9. Nyaralási lehetőség
  10. Egészségmegőrzés
  11. Alapítványi segítség
  12. Céges családi nap

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ápoló, Egészségügyi szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

  • Céges üdülés, üdültetés,
  • Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye: 8200 Veszprém, Ady Endre utca

Jelentkezés módja: amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát.

  • Állatorvosi asszisztens (Szakmunka) 2021-07-20 13:09:17

  • Gyógyszergyári gépkarbantartó (Szakmunka) 2021-03-11 12:39:16

    Az Alpha-Vet Kft. Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer és állateledel forgalmazó nagyvállalata. Gyógyszergyártó csapatunkba keressük új kollégánkat Gyógyszergyári gépkarbantartó munkakörbe!

alpha vet logo feher

Adatvédelmi tájékoztató

Az Alpha-Vet Kft. stabil vállalatként hosszú távú munkalehetőséget, tervezhető jövőképet biztosít a dolgozói számára.
Munkáltatóként nagy hangsúlyt fektet a munkavállalók egészségére, a munkakörnyezet és a munkakörülmények folyamatos javítására.