Vevőszolgálati referens - Budapest

A Szerethető munkahely, a K&H Felelős foglalkoztató és a Családbarát munkahely díjas Alpha-Vet Kft. Budapest 14. kerület Remény utcai telephelyén lévő csapatába új kollégát keres vevőszolgálati referens pozícióba!
Csatlakozz Magyarország egyik piacvezető állateledel és állatgyógyszer forgalmazó vállalatához, ahol folyamatos fejlődésnek, innovációnak, érdekes vállalati programoknak lehetsz részese és családias légkörben dolgozhatsz! Nálunk nem csak munka vár, hanem tanulási lehetőség, fejlődés, folyamatos megújulás és motiváció!
Az AlphaVet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés!

Főbb feladatok, munkák:

  • napi munkáddal a kiskedvencek és haszonállatok jóllétét segíted, minden megrendelés és kiszállítás a te munkádnak is köszönhető (megrendelések felvétele)
  • tudásoddal, termékismereteddel segíted az állattartók, állatorvosok munkáját, (árajánlatok készítése, termékek ajánlása)
  • kedvességeddel, segítőkészségeddel segíted a kereskedő társaid munkáját és hozzájárulsz a vállalat céljainak eléréséhez (termékek ajánlása, kapcsolattartás a partnerekkel)
  • kis csapatodon belül megosztjátok a napi feladatokat: adminisztráció, problémák, reklamációk kezelése
  • a hozzád tatozó kereskedelmi képviselőink munkáját támogatod és ők is segítenek neked mindenben, amiben csak tudnak.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Jelentkezz még ma, ha ezek illenek rád, mert akkor a csapatunkban van a helyed: szeretsz beszélgetni, otthon is azon kapod magad, hogy órák óta telefonálsz,
  • ha ismerősöd bajba kerül, elsőként jelentkezel, hogy segítesz neki, azaz jó a probléma megoldó képességed és nem ijedsz meg a kihívásoktól
  • jól kezeled a számítógépet, gyorsan gépelsz és messziről kiszúrod a hibákat, és addig nem nyugszol, míg ki nem javítottad, tehát precíz vagy
  • van tapasztalatod az ügyfelekkel való kapcsolattartás terén, esetleg van tapasztalatod telefonos vevőszolgálat, ügyfélkezelés, diszpécser tevékenység terén
  • szívesen tanulsz, ugyanis nálunk folyamatosan vannak új termékek, de ezek megismeréséhez szuper képzéseket kapsz!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

vállalatirányítási rendszer ismeret, de nem feltétel, ha a többi elvárás illik rád, akkor ezt már könnyen meg tudod tanulni!

Amit kínálunk:

  • biztos, a járvány alatt is stabil, hosszútávon tervezhető állás, biztos fizetés,
  • kiválasztás után 2 héten belül betölthető pozíció,
  • részletes betanulási program és fejlődési lehetőség,
  • folyamatos motiváció,
  • vállalati fejlesztések és innováció.
További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:
  • Járvány alatti folyamatos egészségvédelem, szervezett védekezés, védőfelszerelések, megelőzés,szükség esetén home office lehetősége!
  • Sportrendezvények
  • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  • Dolgozói bankszámla vezetés
  • Modern konyhák
  • Modern irodák
  • Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  • Dolgozói tájékoztatás
  • Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  • Nyaralási lehetőség
  • Egészségmegőrzés
  • Alapítványi segítség
  • Céges családi nap

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Céges üdülés, üdültetés

Munkavégzés helye:

1144 Budapest, Remény utca 42.

Várjuk bérigénnyel és fényképpel ellátott önéletrajzokat!

alpha vet logo feher

Adatvédelmi tájékoztató

Az Alpha-Vet Kft. stabil vállalatként hosszú távú munkalehetőséget, tervezhető jövőképet biztosít a dolgozói számára.
Munkáltatóként nagy hangsúlyt fektet a munkavállalók egészségére, a munkakörnyezet és a munkakörülmények folyamatos javítására.