Raktáros, targoncás

Ha kihívásokra vágysz, ha szeretnél tiszta egészségre káros anyagoktól mentes helyen dolgozni, ha szeretnéd megismerni a kiskedvencek számára legfontosabb táplálékokat és felszereléseke és munkáddal szeretnéd segíteni az életüket és támogatni a gazdikat, ha szeretnél családias légkörben dolgozni, akkor csatlakozz az Alpha-Vet Kft. kiskedvenc eledel és felszerelés raktárának lelkes és elhivatott csapatához.

Az Alpha-Vet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés, tele innovációval, fejlődéssel, kihívásokkal és mindezek mellett stabil és biztonságos vállalati háttérrel!

Az AlphaVet küldetése: "Az agrárium jövőjéért, állataink jóllétéért"

Főbb feladatok, munkák:

  • anyagmozgatás, árupakolás,
  • csomagolás,
  • áru-összekészítés,
  • raktári rend fenntartása,
  • áruátvétel,
  • kimenő csomagok ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • alapfokú végzettség,
  • targoncás jogosítvány elengedhetetlen,
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • alapfokú számítógépes ismeretek,
  • nagyfokú terhelhetőség, könnyed, gyors mozgás,
  • csapatszellem.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • logisztikai végzettség.

Amit kínálunk:

  • COVID alatt is stabil munkahely egy 30 éves vállalatcsoport alkalmazásában;
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag;
  • Jó munkakörülmények;
  • Változatos feladatok egy lendületes, fiatalos csapat részeként.
További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:
  • Előrelépési lehetőség
  • Sportrendezvények
  • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  • Dolgozói bankszámla vezetés
  • Modern konyhák
  • Modern irodák
  • Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  • Dolgozói tájékoztatás
  • Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  • Vállalati nyaralási lehetőség
  • Egészségmegőrzés
  • Alapítványi segítség
  • Céges családi nap

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges üdülés, üdültetés

Munkavégzés helye:

1144 Budapest, Remény utca 42.

Várjuk a fényképes önéletrajzokat.
  • Raktári csoportvezető - Székesfehérvár ( Raktáros, egyéb raktári szakmunka) 2021-04-29 12:11:47

    Csatlakozz az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. csapatához! A Szerethető Munkahely díjas Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. Magyarország egyik piacvezető, többek között állatgyógyszerrel, állattartási technológiával, növényvédelemmel, állatorvosi műszerrel és állateledellel is foglalkozó vállalata, mely székesfehérvári logisztikai központjába keres kollégát. A vállalat 100%-ban magyar tulajdonú,...

  • Raktáros ( Raktáros, egyéb raktári szakmunka) 2021-04-20 11:39:42

    Egy stabil, több mint 30 éve működő vállalathoz, az AlphaVethez keresünk elkötelezett, lojális munkatársat, raktáros munkakörbe, akihez mi is lojálisak lehetünk!

  • Raktáros, targoncás ( Raktáros, egyéb raktári szakmunka) 2021-07-30 11:07:46

    Ha kihívásokra vágysz, ha szeretnél tiszta egészségre káros anyagoktól mentes helyen dolgozni, ha szeretnéd megismerni a kiskedvencek számára legfontosabb táplálékokat és felszereléseke és munkáddal szeretnéd segíteni az életüket és támogatni a gazdikat, ha szeretnél családias légkörben dolgozni, akkor csatlakozz az Alpha-Vet Kft. kiskedvenc eledel és felszerelés raktárának lelkes és elhivatott...