Állatorvos üzletfejlesztési és kereskedelmi szaktanácsadó

Az AlphaVet Állategészségügyi Divíziójának VETCA (társállatos állatorvos) ágazata lehetőséget biztosít, hogy összekapcsold az állatorvosi szakmát a modern menedzsment ismeretekkel. Az értékesítéssel összefüggő üzletfejlesztés és praxismenedzsment egy gyakorlati jellegű munka, mely során innovatív termékeinkkel és szolgáltatásinkkal tudjuk egy állatorvosi praxis működését, HR politikáját, eredménytermelő képességét és állatjólléti szolgáltatásait támogatni, fejleszteni.

Munkád során megismerkedhetsz az állatorvos diagnosztika legújabb eszközeivel, lehetőséged nyílik több száz praxissal való konzultációra és eljuthatsz a világ legnagyobb állatorvos kongresszusaira, ezzel is fejlesztve tudásod.

Célunk üzleti partnereink támogatása, állategészségügyi szolgáltatásink folyamatos innovációja és a társállatok egészségének fenntartása.

Ha szeretnéd, most egy új karrier veheti kezdetét számodra, amely a kereskedelem és projektmenedzsment világába visz. Csatlakozz hozzánk és élvezd az 5 munkanapos heteket és a nagyvállalati háttér nyújtotta biztonságot, kiszámíthatóságot és stabilitást!

Főbb feladatok, munkák:

  • Állatorvosi praxisokkal való kapcsolattartás. Személyes és online konzultáció.
  • Új partner kapcsolatok kialakítása.
  • Költség és megtérülés alapú termékértékesítés és praxiselemzés.
  • Hazai és nemzetközi kiállításokon való részvétel.
  • Termékfejlesztési javaslatokat várunk tőled, hogy új termékeinkkel és szolgáltatásainkkal segíteni tudjuk a praxisokat és a kisállatokat.
  • Márkaképviselet.

Magadra ismertél? Gyere hozzánk értékesítő csapatunkba, mert ezt az állást neked találták ki!

Ezekből a tevékenységekből állnak a munkanapok:

  • Partner látogatás, vevőkeresése, értékesítés
  • Termékek, szolgáltatások marketingje
  • Szakmai rendezvényeken a vállalat képviselete (megjelenés, kiállítás, előadástartás, stb.)
  • Árajánlatok készítése azok prezentálás a praxisvezetőknek

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Állatorvosi, orvosi, gyógyszerészi felsőfokú végzettség
  • Siker és teljesítmény orientált hozzáállás
  • Megállíthatatlan, kiváló kommunikációs képesség, a témában nem jut más melletted szóhoz
  • Kitartás
  • B kategóriás jogosítvány

Csapatunkban a helyed, ha:

  • Képes vagy észrevenni olyan üzleti lehetőségeket, amik sikeresebbé teszik a vállalatunkat
  • Hiszel a magyar állatorvosi szakértelemben, a termékfejlesztésben
  • Sikeresen átlendülsz a kitűzött célokon és képes vagy könnyedén teljesíteni azokat
  • Mindenkivel szót értesz (kiemelkedő kommunikációs képesség)
  • Agilis vagy és szeretnél egy agilis vállalatnál, agilis csapatban közös célokért dolgozni

Amit kínálunk:

  • 100%-ban bejelentett állás, fehér munkabér és az ehhez tartozó kiszámíthatóság
  • Főállás, nem kell vállalkozónak lenned és nálunk nem is lehetsz
  • Válságálló, stabil, tőkeerős, magyar vállalati háttér
  • Lendületes, motiváló csapat, akik minden évben megvalósítják a lehetetlent is
  • Céges autó

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

  1. Sportrendezvények
  2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  3. Dolgozói bankszámla vezetés
  4. Modern konyhák
  5. Modern irodák
  6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  7. Dolgozói tájékoztatás
  8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  9. Nyaralási lehetőség
  10. Egészségmegőrzés
  11. Alapítványi segítség
  12. Céges családi nap

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

  • éves bónusz / alapbér + mozgóbér
  • céges autó
  • céges üdülés
  • üdültetés

Munkavégzés helye: országos

alpha vet logo feher

Adatvédelmi tájékoztató

Az Alpha-Vet Kft. stabil vállalatként hosszú távú munkalehetőséget, tervezhető jövőképet biztosít a dolgozói számára.
Munkáltatóként nagy hangsúlyt fektet a munkavállalók egészségére, a munkakörnyezet és a munkakörülmények folyamatos javítására.