Növényes értékesítő

A növénytáplálási üzletágunk bővítése céljából új kollégát keresünk értékesítő pozícióba!

A feladatok és elvárások mellett tagja lehetsz egy összetartó, szakértő csapatnak, akikkel együtt fejlesztheted az üzletágat, alakíthatod ki a közös céljaitokat és a termékek fejlesztésében is közreműködhetsz.
Napi munkádnak célt ad, hogy szaktudásoddal segítséget nyújthatsz a magyar mezőgazdaság szereplőinek!

Feladatok:

  • Növénytáplálási, tápanyag-gazdálkodási kiegészítő termékek értékesítése.
  • Növényvédelmi szaktanácsadás.
  • Vevői igények felmérése, termékinformációk átadása.
  • Meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás.
  • Új üzletfelek felkutatása.
  • Piaci folyamatok követése.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség- növényorvos, növénytermesztő mérnök, növényvédelmi szakirányú agrármérnök, növényvédelmi szakmérnök, kertészmérnök.
  • Számítógépes ismeretek: Word, Excel, Power Point, Internet felhasználói szintű ismerete, alkalmazása.
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély.
  • Tapasztalat a mezőgazdáság területén, növényvédelmi, növénytermesztői vagy növényorvosi szakterületen.
  • Kiemelkedő szervezési és kommunikációs készségek.
  • Tárgyalási készségek.

Előny:

  • Növényvédelmi és tápanyag-gazdálkodási területeken szerzett több éves értékesítési tapasztalat és piac ismeret.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Színes karrierlehetőség.
  • Kiemelkedő szakmai környezet és képzések,
  • Velünk egy stabil háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg hosszú távú karriercéljaid.
  • Szakértő csapat.
  • Folyamatos innováció.
  • Céges gépjármű és telefon.

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

  • SportrendezvényekSzámos dolgozói kedvezmény biztosítása
  • Dolgozói bankszámla vezetésModern konyhák
  • Modern irodákMunkatársaink véleménye fontos számunkra
  • Dolgozói tájékoztatás
  • Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  • Nyaralási lehetőség
  • Egészségmegőrzés
  • Alapítványi segítség
  • Céges családi nap

Munkavégzés helye:
• Délkelet-Magyarország

alpha vet logo feher

Adatvédelmi tájékoztató

Az Alpha-Vet Kft. stabil vállalatként hosszú távú munkalehetőséget, tervezhető jövőképet biztosít a dolgozói számára.
Munkáltatóként nagy hangsúlyt fektet a munkavállalók egészségére, a munkakörnyezet és a munkakörülmények folyamatos javítására.

© 2019 Alphakarrier.hu. Minden jog fenntartva. By AlphaVet - Marketing igazgatóság. Készítette: Gallai István